- Home
- Assortiment Drinkwaren
- Glaswerk
- Theeglazen
- Batami glazen theefles met theezeef 400 ml
Batami glazen theefles met theezeef 400 ml
Prijsinformatie
-
Roundscreen (180x110 mm)
- Onbewerkt
- 1
Voorkant - boven (30x30 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
Front lower (30x30 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
Achterkant (30x30 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
Lid (50x50 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- Graveren
-
Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Bel ons dan op 0599 414 212 of mail ons info@demokkenwinkel.nl.
Neem contact met ons opOmschrijving
De BATAMI fles is een elegante dubbelwandige borosilicaatglazen fles met een bamboe deksel en een ingebouwde theezeef. Met een inhoud van 400 ml is deze fles ideaal voor het bereiden van verschillende soorten thee, zoals groene thee, kruidenthee, zwarte thee of losse bladthee. Het dubbelwandige ontwerp houdt de drank op de juiste temperatuur, terwijl de buitenkant koel blijft. De natuurlijke bamboe deksel voegt een stijlvolle, eco-vriendelijke touch toe, maar de kleur kan per artikel variëren omdat bamboe een natuurlijk materiaal is.
Hoe te gebruiken?
Vul de theezeef met jouw favoriete losse thee, voeg heet water toe en laat de thee trekken. De dubbelwandige constructie houdt de thee langer warm, zodat je overal van een vers kopje thee kunt genieten. Geschikt voor allerlei theesoorten, van delicate groene thee tot stevige zwarte thee en aromatische kruidenthee.
Perfect voor zakelijk gebruik en als relatiegeschenk
Binnen jouw bedrijf is de BATAMI fles een uitstekende keuze voor vergaderingen, in de kantine, of als stijlvolle waterfles voor medewerkers. Personaliseer de fles met een bedrijfslogo via tampondruk of rondom zeefdruk (niet vaatwasmachinebestendig) of kies voor een gravure op de bamboe deksel voor een verfijnde en duurzame uitstraling. Als relatiegeschenk laat de BATAMI een blijvende indruk achter dankzij de combinatie van functionaliteit en duurzaamheid. Het is een prachtig en praktisch cadeau dat ook milieuvriendelijk is.
Voordelen:
- Dubbelwandige borosilicaatfles van 400 ml met bamboe deksel en theezeef
- Ideaal voor het zetten van verschillende theesoorten zoals groene thee, zwarte thee of kruidenthee
- Houdt de drank langer warm dankzij het dubbelwandige ontwerp
- Personaliseerbaar met niet vaatwasmachinebestendige tampondruk of zeefdruk rondom (1 kleur) of lasergravure op de deksel
Bestel vanaf kleine aantallen met gratis drukvoorstel. Met snelle leveringsopties.
Specificaties
Naam | Batami glazen theefles met theezeef 400 ml - transparant |
---|---|
Kleur | Transparant |
Materiaal artikel | Glas |
Afmeting | 23,5 x ø 6,5 cm |
Inhoud artikel | 400 ml |
Vaatwasser bestendige opdruk | Dit artikel is vaatwasmachinebestendig. De deksel niet. Het glas kan met een niet vaatwasmachinebestendige opdruk gepersonaliseerd worden. De deksel kan gegraveerd of bedrukt worden, niet vaatwasmachinebestendig. |
Extra informatie | Voor vragen kunt u bellen: 0599 414 212 of mailen: info@demokkenwinkel.nl |
Merk | midocean |
Gewicht | 600 gram |
Breedte | 6.5 cm |
Digitaal voorbeeld
Een digitaal voorbeeld van het artikel met je logo is gratis. Logo’s e.d. ontvangen wij graag in een eps, pdf of AI-gevectoriseerd bestand.
Sample
Een sample is in de regel altijd onbedrukt. Hiervoor rekenen wij verzendkosten. Samples worden met factuur geleverd.
Verzendkosten
Elk artikel/sample wordt verzonden met factuur incl. verzendkosten, afhankelijk van het aantal berekenen we de verzendkosten. We laten je altijd weten wat de verzendkosten zullen zijn, voor we het sample toesturen. Bij bedrukte orders rekenen wij geen verzendkosten.
Levertijden
De getoonde levertijden zijn indicatief en gaan in na goedkeuring van de filmproef. Geef altijd je gewenste leverdatum aan, vooral als je de producten voor een evenement nodig hebt, zodat we kunnen kijken of de levertijd haalbaar is.
Tampondruk, zeefdruk rondom en lasergravure hebben vaak de snelste levertijd, meestal circa 6 werkdagen na goedkeuring. Digitale full-colour druk rondom is vaak ook snel leverbaar.
Let op: sommige producten, zoals items uit Engeland of mokken met keramische druk, hebben een langere levertijd. In drukke periodes, zoals rond het einde van het jaar, kunnen levertijden oplopen.


Drukmethoden
Keramische transfer brengt een bedrukking op een keramisch product aan door het logo op decoratiepapier te drukken en daarna in te branden voor een permanente afdruk. Het resultaat is vaatwasmachinebestendig en ideaal voor grote oppervlakken.
Zeefdruk gebruikt een stencil en gaas om inkt op producten over te brengen, geschikt voor grote formaten en verschillende materialen. Zeefdruk 360 bedekt cilindrische voorwerpen door rotatie tijdens het drukken.
Lasergraveren brandt een logo in materialen zoals hout of metaal, wat een precieze en luxe afwerking oplevert. Lasergraveren 360 biedt permanente bedrukking voor cilindrische objecten zonder handgrepen.