- Home
- Assortiment Drinkwaren
- Gekleurde mokken
- Keramiek mokken
- InSideOut All Black premium mok Fjord 280ml
InSideOut All Black premium mok Fjord 280 ml
Prijsinformatie
-
Zijde 1 (50mm x 23mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Rondom (275mm x 23mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Bel ons dan op 0599 414 212 of mail ons info@demokkenwinkel.nl.
Neem contact met ons opOmschrijving
De InSideOut All Black premium mok Fjord 280 ml is een elegante en luxe mok van New Bone China, voorzien van een exclusieve geribbelde siliconen sleeve die zowel isoleert als beschermt. Deze mok is perfect om te bedrukken met een logo en daardoor zeer geschikt als stijlvol relatiegeschenk of promotioneel product. Ontworpen door designer Andy Cartwright, straalt de Fjord mok klasse uit en combineert design met functionaliteit. Het formaat van 280 ml past onder de meeste koffiezetapparaten, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik, op kantoor of thuis.
De InSideOut All Black premium mok Fjord 280 ml is geschikt voor hete en koolzuurhoudende dranken en volledig foodsafe. Hij is vaatwasbestendig en de siliconen sleeve zorgt voor extra grip en bescherming bij gebruik. Dankzij het moderne en minimalistische ontwerp is deze mok zowel praktisch als representatief.
Voor personalisatie zijn verschillende opties beschikbaar. Bedrukken met logo is eenvoudig mogelijk, waardoor je merk op een stijlvolle manier zichtbaar wordt. De mok is verpakt in een FSC-gecertificeerde geschenkverpakking, wat hem extra geschikt maakt als relatiegeschenk of promotieartikel.
Specificaties
| Naam | InSideOut All Black Premium Mug Fjord 280ml - Zwart |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal artikel | Keramiek en siliconen |
| Afmeting | Ø bodem 5,7cm x hoogte 10 cm |
| Inhoud artikel | 280 ml |
| Gewicht | 250 gram |
| Merk | InSideOut |
| Hoogte | 10 cm |
Digitaal voorbeeld
Een digitaal voorbeeld van het artikel met je logo is gratis. Logo’s e.d. ontvangen wij graag in een eps, pdf of AI-gevectoriseerd bestand.
Sample
Een sample is in de regel altijd onbedrukt. Hiervoor rekenen wij verzendkosten. Samples worden met factuur geleverd.
Verzendkosten
Elk artikel/sample wordt verzonden met factuur incl. verzendkosten, afhankelijk van het aantal berekenen we de verzendkosten. We laten je altijd weten wat de verzendkosten zullen zijn, voor we het sample toesturen. Bij bedrukte orders rekenen wij geen verzendkosten.
Levertijden
De getoonde levertijden zijn indicatief en gaan in na goedkeuring van de filmproef. Geef altijd je gewenste leverdatum aan, vooral als je de producten voor een evenement nodig hebt, zodat we kunnen kijken of de levertijd haalbaar is.
Tampondruk, zeefdruk rondom en lasergravure hebben vaak de snelste levertijd, meestal circa 6 werkdagen na goedkeuring. Digitale full-colour druk rondom is vaak ook snel leverbaar.
Let op: sommige producten, zoals items uit Engeland of mokken met keramische druk, hebben een langere levertijd. In drukke periodes, zoals rond het einde van het jaar, kunnen levertijden oplopen.

Drukmethoden
Keramische transfer brengt een bedrukking op een keramisch product aan door het logo op decoratiepapier te drukken en daarna in te branden voor een permanente afdruk. Het resultaat is vaatwasmachinebestendig en ideaal voor grote oppervlakken.
Zeefdruk gebruikt een stencil en gaas om inkt op producten over te brengen, geschikt voor grote formaten en verschillende materialen. Zeefdruk 360 bedekt cilindrische voorwerpen door rotatie tijdens het drukken.
Lasergraveren brandt een logo in materialen zoals hout of metaal, wat een precieze en luxe afwerking oplevert. Lasergraveren 360 biedt permanente bedrukking voor cilindrische objecten zonder handgrepen.
Ook voor jou?
Sample aanvragen
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een sample aan.








