- Home
- Assortiment Drinkwaren
- Kop en schotels
- Cappucino
- Paris cappuccino kop en schotel 190 ml porselein
Paris cappuccino kop en schotel 190 ml keramiek bedrukken
Prijsinformatie
-
Vaatwasmachine bestendige kleurendruk (circa 1000 x) rondom de mok
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
Vaatwasmachine bestendige kleurendruk (circa 1000 x) schoteltje- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
Niet vaatwasmachine bestendige kleurendruk voorkant mok- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
Niet vaatwasmachine bestendige kleurendruk achterkant mok- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
-
Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Bel ons dan op 0599 414 212 of mail ons info@demokkenwinkel.nl.
Neem contact met ons opOmschrijving
Ideaal kopje met schoteltje voor het drinken van een heerlijk kopje cappuccino. Het kopje heeft een inhoud van 190 ml. Zowel kopje als schoteltje zijn vaatwasmachine bestendig te bedrukken. Of kies voor de voordelige niet vaatwasmachine bestendige druk. V.a. 25 stuks te bestellen, wordt in omdoos geleverd, dus niet per stuk verpakt.
Specificaties
Naam | Paris cappuccino kop en schotel 190 ml porselein |
---|---|
Kleur | Wit |
Materiaal artikel | Keramiek |
Afmeting | 7 x ø 14,7 cm |
Inhoud artikel | 190 ml |
Bedrukkingsinformatie | Standaard met vaatwasmachine bestendige kleurendruk op het kopje op max. formaat van 25 x 190 mm, max. 8 drukkleuren. Op het schoteltje op max. formaat van 40 x 40 mm, max. 8 drukkleuren. Standaard met niet vaatwasmachine bestendige kleurendruk op max. 20 x 30 mm, max. 4 drukkleuren, voor- en/of achterzijde. |
Vaatwasser bestendige opdruk | Keuze uit vaatwasmachine- of niet vaatwasmachine bestendige kleurendruk. |
Digitaal voorbeeld
Een digitaal voorbeeld van het artikel met je logo is gratis. Logo’s e.d. ontvangen wij graag in een eps, pdf of AI-gevectoriseerd bestand.
Sample
Een sample is in de regel altijd onbedrukt. Hiervoor rekenen wij verzendkosten. Samples worden met factuur geleverd.
Verzendkosten
Elk artikel/sample wordt verzonden met factuur incl. verzendkosten, afhankelijk van het aantal berekenen we de verzendkosten. We laten je altijd weten wat de verzendkosten zullen zijn, voor we het sample toesturen. Bij bedrukte orders rekenen wij geen verzendkosten.
Levertijden
De getoonde levertijden zijn indicatief en gaan in na goedkeuring van de filmproef. Geef altijd je gewenste leverdatum aan, vooral als je de producten voor een evenement nodig hebt, zodat we kunnen kijken of de levertijd haalbaar is.
Tampondruk, zeefdruk rondom en lasergravure hebben vaak de snelste levertijd, meestal circa 6 werkdagen na goedkeuring. Digitale full-colour druk rondom is vaak ook snel leverbaar.
Let op: sommige producten, zoals items uit Engeland of mokken met keramische druk, hebben een langere levertijd. In drukke periodes, zoals rond het einde van het jaar, kunnen levertijden oplopen.
Drukmethoden
Keramische transfer brengt een bedrukking op een keramisch product aan door het logo op decoratiepapier te drukken en daarna in te branden voor een permanente afdruk. Het resultaat is vaatwasmachinebestendig en ideaal voor grote oppervlakken.
Zeefdruk gebruikt een stencil en gaas om inkt op producten over te brengen, geschikt voor grote formaten en verschillende materialen. Zeefdruk 360 bedekt cilindrische voorwerpen door rotatie tijdens het drukken.
Lasergraveren brandt een logo in materialen zoals hout of metaal, wat een precieze en luxe afwerking oplevert. Lasergraveren 360 biedt permanente bedrukking voor cilindrische objecten zonder handgrepen.