Gratis filmproef  Geen verzendkosten

Subovint vintage emaille mok sublimatiedruk all over 400 ml

Terug in de tijd.... Een leuke vintage mok van emaille. Deze mok is geschikt voor een oor tot oorbedrukking. Plaats kleurrijke foto's, logo's en tek…
Subovint vintage emaille mok sublimatiedruk all over 400 ml
  • Subovint vintage emaille mok sublimatiedruk all over 400 ml
  • Subovint vintage emaille mok sublimatiedruk all over 400 ml

Prijsinformatie

Zie je geen prijsweergave? Selecteer dan eerst een optie. ×
Draai uw mobiel voor de prijsinformatie
Bereken jouw prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen 
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Heb je een vraag over dit product?

Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Bel ons dan op 0599 414 212 of mail ons info@demokkenwinkel.nl.

Neem contact met ons op

Omschrijving

Terug in de tijd.... Een leuke vintage mok van emaille. Deze mok is geschikt voor een oor tot oorbedrukking. Plaats kleurrijke foto's, logo's en teksten. Sublimatie druk is vaatwasserbestendig en plaatst ook foto's haarscherp. Witte mok met een inhoud van 400 ml. Geleverd in geschenkverpakking. Leuk detail: de rand is van roestvrijstaal. Minimale afname mét sublimatiedruk is 100 stuks.

Specificaties

Naam Subovint vintage emaille mok sublimatiedruk all over 400 ml
Kleur Wit
Materiaal artikel Emaille
Afmeting ø 87 x 80 mm
Inhoud artikel 400 ml
Bedrukkingsinformatie Standaard met vaatwasserbestendige sublimatiedruk op max. formaat van 190 x 50 mm, dus all over.
Vaatwasser bestendige opdruk Ja, circa 300 wasbeurten, daarna kan de kleur vervagen.
Extra informatie Bij grotere aantallen kan de levertijd langer zijn dan de aangegeven standaard leverdatum. Voor vragen kunt u ons bereiken per mail, chat of telefoon.


Digitaal voorbeeld

Een digitaal voorbeeld van het artikel met je logo is gratis. Logo’s e.d. ontvangen wij graag in een eps, pdf of AI-gevectoriseerd bestand.

Sample

Een sample is in de regel altijd onbedrukt. Hiervoor rekenen wij verzendkosten. Samples worden met factuur geleverd.

Verzendkosten

Elk artikel/sample wordt verzonden met factuur incl. verzendkosten, afhankelijk van het aantal berekenen we de verzendkosten. We laten je altijd weten wat de verzendkosten zullen zijn, voor we het sample toesturen. Bij bedrukte orders rekenen wij geen verzendkosten.

Levertijden

De getoonde levertijden zijn indicatief en gaan in na goedkeuring van de filmproef. Geef altijd je gewenste leverdatum aan, vooral als je de producten voor een evenement nodig hebt, zodat we kunnen kijken of de levertijd haalbaar is.

Tampondruk, zeefdruk rondom en lasergravure hebben vaak de snelste levertijd, meestal circa 6 werkdagen na goedkeuring. Digitale full-colour druk rondom is vaak ook snel leverbaar.

Let op: sommige producten, zoals items uit Engeland of mokken met keramische druk, hebben een langere levertijd. In drukke periodes, zoals rond het einde van het jaar, kunnen levertijden oplopen.

Afbeelding
Afbeelding

Drukmethoden

Keramische transfer brengt een bedrukking op een keramisch product aan door het logo op decoratiepapier te drukken en daarna in te branden voor een permanente afdruk. Het resultaat is vaatwasmachinebestendig en ideaal voor grote oppervlakken.

Zeefdruk gebruikt een stencil en gaas om inkt op producten over te brengen, geschikt voor grote formaten en verschillende materialen. Zeefdruk 360 bedekt cilindrische voorwerpen door rotatie tijdens het drukken.

Lasergraveren brandt een logo in materialen zoals hout of metaal, wat een precieze en luxe afwerking oplevert. Lasergraveren 360 biedt permanente bedrukking voor cilindrische objecten zonder handgrepen.


Meer drukmethoden